1. Rozpoczęliśmy święty czas Adwentu; przygotowujący Nas do godnego przeżycia świąt Narodzenia Pańskiego. Podczas dzisiejszej Eucharystii święcimy opłatki na stół wigilijny, które możemy zakupić po Mszy św.; przy wejściu do kancelarii parafialnej, ofiary złożone na ten cel będą przeznaczone na fundusz remontowy parafii. U p. Pani Zakrystianki dostępne świece Caritas w cenie: duża 20 zł, mała 10 zł. oraz Miesięcznik Sanktuarium; Dziękujemy za dar serca.
  2. Zapraszamy na Msze św. roratnie w sanktuarium, w okresie adwentowym; roraty dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. od poniedziałku do piątku o godz. 18.00; roraty dla Dorosłych: wtorek, środa, czwartek o godz. 6.30.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. I środa miesiąca Msza św. zbiorowa za zmarłych w sanktuarium o godz. 9.00, nie będzie Mszy św. w kościele św. Józefa.
  5. I czwartek miesiąca w sanktuarium o godz. 17.00 adoracja NS i wieczorna Msza św.; o święte powołania do służby Bożej.
  6. Piątek, 8.grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMPw sanktuarium Msze św. o godz. 30, 11.00, 18.00 i spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania; świadectwo w służbie prześladowanym chrześcijanom „open doors”. Nie będzie Mszy św. w kościele św. Józefa o godz. 9.00. Msze św. na filiach: w Ścinawie o godz. 17.00 i w Ścinawie Polskiej o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę w sanktuarium o godz. 11.30 msza i spotkanie formacyjne dla kandydatów do I Komunii św., poświęcenie medalików  oraz prezentacja strojów komunijnych Firmy Opus.
  8. W tygodniu odeszli: +Jan Harjasz lar 79, +Irena Surdel lat 88, +Jan Serafinowicz lat 74, +Maria Karteczka lat 86 - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…