1. W sanktuarium u p. Zakrystianki dostępne są PASCHALIKI w cenie 20 zł, ofiara przeznaczona jest na potrzeby CARITAS Wrocław. Dzisiaj w sanktuarium o godz.16:00 kurs przedmałżeński, a o godz. 18:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Dróg Krzyżowych w każdy piątek: w kościele św. Józefa o godz. 8.30, w sanktuarium 11.30, 16.30 dla Dzieci i 17.30, Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym w sanktuarium, w niedziele o godz. 18.00.
3. W poniedziałek, 11.marca po wieczornej Mszy św. Spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii.
4. W czwartek, 14.marca po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy Presynodalnej na plebanii.
5. W piątek 15.marca w sanktuarium spotkanie formacyjne dla Kandydatów do Bierzmowania; zaczynamy o godz. 17.30 Drogą Krzyżową, Msza św. i spotkanie z terapeutą.
6. W sobotę, 16.marca w Katedrze Wrocławskiej o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego, naszego Ordynariusza z okazji Jego imienin. Zapraszamy.
7. Przed nami V niedziela Wielkiego Postu w sanktuarium rozpoczynamy REKOLEKCJE, przewodniczył będzie Ojciec Piotr Bęza – Klaretyn; zakończymy je Spowiedzią Wielkopostną we środę 20.marca. Za tydzień i w niedzielę Palmową ministranci będą rozprowadzali Palemki Wielkanocne – ofiary będą przeznaczone na fundusz ministrancki.
8. Odeszli z naszej wspólnoty: +Helena Ubirek lat 92, +Józef Dwojak lat 81, +Bronisława Bagińska lat 96, +Tadeusz Linkiewicz lat 80 - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…