1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, dzisiaj nauki na wszystkich mszach św. w sanktuarium i gorzkie żale z kazaniem pasyjnym prowadzone przez Ojca Prowincjała Piotra Bęze ze Zgromadzenia Misjonarzy Synów Niepokalanego Serca Błogosławionej Maryi Dziewicy. Ministranci rozprowadzają palmy wielkanocne w cenie 20 zł, dochód przeznaczony na potrzeby wspólnoty. W poniedziałek w katedrze wrocławskiej o godz. 11:00 odbędzie się msza św. pogrzebowa ks. Arcybiskupa seniora Mariana Gołębiewskiego.
2. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne w sanktuarium o godz. 9:00 i 18:00, w tych dniach nie będzie mszy św. o godz. 9:00 w kościele św. Józefa. Taca w tych dniach przeznaczona jest na potrzeby Ojca Rekolekcjonisty i wspólnoty Ojców Klaretynów. Dziękujemy za składane ofiary.
3. We wtorek, 19.marca w kościele Miłosierdzia Bożego msza św. o godz. 11:00 w intencji Marszałka Józefa Piłsudskiego, zapraszają kombatanci. W kościele św. Józefa msza św. odpustowa o godz. 12:00. Przewodniczy o. Piotr Bęza.
4. We środę, 20.marca w sanktuarium spowiedź wielkanocna od godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.
5. W piątek, 22.marca zapraszamy na nabożeństwa Dróg krzyżowych: w kościele św. Józefa o godz. 8:30, w sanktuarium o 11:30, 16:30 i 17:30. Oławska Droga Krzyżowa ulicami miasta rozpoczyna się o godz. 19:00 na Placu Zamkowym i kończy się w parafii Miłosierdzia Bożego w Oławie. Zapraszamy.
6. Za tydzień przeżywamy Niedziele Palmową, w sanktuarium o godz.13:00 msza św. Rodziny Radia Maryja i spotkanie w salce.
7. 27 kwietnia odbędzie się Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii, zapraszamy.
8. Odeszli z naszej wspólnoty: +Grażyna Morawiec- Kiełb lat 70, +Aleksander Sydor lat 82.- Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…