Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia w Oławie

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Prosimy naszych Parafian o wyrozumiałość i zrozumienie w sprawie uczestnictwa w Triduum Paschalnym czyli w Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę. Ograniczenia osób uczestniczących jednocześnie na liturgii wypływają z obostrzeń. Proszę Was o zachowanie proponowanych norm i zrozumienie, że na liturgii w sanktuarium może uczestniczyć tylko 43 osoby. Jest mi niezmiernie smutno, że kolejny Wielki Tydzień i Święta Wielkanocne będziemy przeżywać z ograniczeniami.
Mam nadzieję że pomożecie swojemu proboszczowi przeprowadzić to trudne zadanie. Proszę skorzystajcie z naszych relacji bezpośrednich z transmisji LIVE na YouTube czy propozycji TVP lub innych stacji telewizyjnych w przeżywaniu tajemnic najważniejszego tygodnia dla naszej wiary, Kościoła i tradycji.
Jeszcze raz proszę o rozwagę, mądrość i kulturę chrześcijańską ora zwykłą życzliwość. Na zewnątrz kościoła od pl. św. M. M. Kolbego i przy głównym wyjściu są także zewnętrzne głośniki i można bez problemu uczestniczyć, zostając przed sanktuarium. Dziękuję Wam za zrozumienie. Niech zwycięski Chrystus nagrodzi wszelkie starania w sprawie uzdrowienia tych trudnych sytuacji. Jedynie On może nam pomóc we wszystkich kłopotach. Dziękuję
Ks. Proboszcz Tomasz Czabator