Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia w Oławie

1 | 2 | 3 | 4 | 5

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023

7:00

+Marian Wojciechowski- od Marcina z Ireną ze Zwiernika.

8:30

+Rodziców: +Maria, +Jan, ++ z rodziny Krawiec i Rudy, +Julia, +Kazimierz, +Ludwik, +Stefania, +Stanisław (m.).

10:00

1) Greg.29.: +Henryk Korneluk.

2) Dz.-błag. z okazji 50. rocznicy urodzin Marii Musz o zdrowie, potrzebne łaski, Boże błog., opiekę NMP i dary Ducha Św.

11:30

 

1) +Marianna Husakiewicz- 6 rocz. śm.

2)+Zygmunt Rerak.

3) +Marian Turczński- 30 dz. po pogrz.

4)+Grzegorz Janicki- 30 dz. po pogrz.

5) +Krystyna Jakubiak- 30 dz. po pogrz.

6) +Czesław Gawron (od rodziny Wolf).

7) +Krzysztof Bechyne- 1 rocz. śm., +Jerzy Górecki- 2 rocz. śm.

8) +Ludwik Kołodziej- 28 rocz. śm.

13:00

1) +Antoni Pigoń- 1 rocz. śm.

2) Radio Maryja.

19:00

+Józefa (f.) Kot- 24 rocz. śm., +Antonina, +Walenty.

 Poniedziałek 30.01.2023

6.30

 +Stanisław Bojakowski (os siostry Bronisławy).

18.00

1) Greg.30.: +Henryk Korneluk.

2) +Julian Moneta o zbawienie wieczne (od wnuków Martyny, Bartka i Wiktora).

Wtorek 31.01.2023

6:30

 +Stanisław Bojakowski (os siostry Bronisławy).

18.00

MSZA NOWENNOWA.

I Środa miesiąca 01.02.2023

6:30

O uzdrowienie i potrzebne łaski dla Renaty (4).

9:00

ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH.

18.00

1) Greg.1.:+Wacława (f.) Włodarczyk.

2) +Julian Moneta (od Marii i Tadeusza Pyrc).

Czwartek 02.02.2023 Święto Ofiarowania Pańskiego

6:30

O uzdrowienie i potrzebne łaski dla Renaty (5).

09.00

+Jerzy Bogajewicz- 8 mies. po śm.

18.00

1) O POWOŁANIA.

2) Greg.2.:+Wacława (f.) Włodarczyk.

I Piątek miesiąca 03.02.2023

6.30

O zdrowie dla Barbary.

18.00

1) ANSPJ.

2) Greg.3.:+Wacława (f.) Włodarczyk.

I Sobota miesiąca 04.02.2023

12:00

ANSNMP.

18.00

1)  Greg.4.:+Wacława (f.) Włodarczyk.

2) +Julian Moneta (od dzieci ciotki Janki z Leżajska).

II NIEDZIELA ZWYKŁA 15.01.2023

7:00

+Henryk, ++ rodzice.

8:30

+Marian Wojciechowski- od siostry Aliny.

10:00

1) Greg.15.: +Henryk Korneluk.

2) +Jakub Sancewicz- 5 rocz. śm., +Daniela (f), ++ rodziców, ++teściów, ++rodzeństwo, ++ z rodziny.

11:30

 

1) +Zenon Tuziak- 30 dz. po pogrz.

2) +Piotr Kościuk- 30 dz. po pogrz.

3) Dz.-błag. w 80 rocz. urodzin Stanisławy (f) Skowecznej o zdrowie , Boże błog., opiekę Matki Bożej, również dla dzieci, wnuków i prawnuków.

4) +Teresa Daszkiewicz- 1 rocz. śm., +Alicja Karpińska- 2 rocz. śm.

5) +Anna Ciemcioch (od Pawła Pacan z rodziną).

 

13:00

1) +Zofia i +Zdzisław Sawicz (od córek) oraz o błog. i zdrowie dla Iwony.

2) +Janina Zimniak- 1 rocz. śm., mąż:+ Stanisław Zimniak- 19 rocz. śm.

3) O  Boże błogsł., zdrowie dla właścicieli, pracowników i ich rodzin z firmy METALERG, z podziękowaniem za łaski w minionym roku.

19:00

+Gustawa (f) Wawrzyniak- 1 rocz. śm., ++ z rodz. Wawrzyniak i Tess.

 

 

 

Poniedziałek 16.01.2023

6.30

 +Janina.

18.00

1) Greg.16.: +Henryk Korneluk.

2) +Marek Żankowski (o dar nieba).

Wtorek 17.01.2023

6:30

 Greg.17.: +Henryk Korneluk.

18.00

MSZA NOWENNOWA.

Środa 18.01.2023

6:30

+Jadwiga.

18.00

1) Greg.18.: +Henryk Korneluk.

2) +Anna- 24 rocz. śm., +Zbigniew- 42 rocz. śm., ++ z rodz. Szmitów, +Bronisława (f) i +Bolesław Studniarków.

Czwartek 19.01.2023

6:30

+Jan.

18.00

1) Greg.19.: +Henryk Korneluk.

2) +Jan Jarus, ++ rodzice: +Stanisława (f), +Wojciech Jarus, +Helena, +Rafał Szalkiewicz.

Piątek 20.01.2023

6.30

+Krystyna Przybylska- 4 rocz. śm.

18.00

1) Greg.20.: +Henryk Korneluk.

2) O zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty.

Sobota 21.01.2023

12:00

Rezerwacja

18.00

1)  Greg.21.: +Henryk Korneluk.