Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia w Oławie

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Renata Raczyńska – psycholog, psychoterapeuta

Dyplom magistra psychologii zdobyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Doświadczenie nabywałam w Poradni Psychologiczno-  Pedagogicznej i w hospicjach. Prowadziłam również zajęcia ze studentami DSW z psychologii społ. Zajmowałam się osobami starszymi oraz kobietami zmagającymi się z przemocą domową. Od 5 lat pracuję w Specjalistycznych Poradniach Rodzinnych w Trzebnicy, Oławie i Obornikach Ślaskich.

Ukończyłam szkolenia podyplomowe : z psychoterapii poznawczo – behawioralnej organizowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie oraz szkolenie z Poradnictwa i Psychoterapii prowadzone przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.

Pracuję z klientami głownie w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej, która zakłada, że każda zmiana jest możliwa, jeśli zmienimy swoje przekonania i sposób myślenia. „ Czujesz się tak jak myślisz”.

Jestem mężatką i mamą trójki dzieci. Moją pasją są ludzie – uważam,że kontakt z każdym człowiekiem może nas ubogacić, bo każdy z nas jest niepowtarzalny i fascynujący.

Moją własną metodą na stres jest malowanie, czytanie książek albo „pobycie z samym sobą” w ciszy sycąc oczy pięknem otaczającego świata. 

Dyżur:

II czwartek miesiąca 10.00 - 18.00