Aktualności, zdjęcia, opowieści pielgrzymów znajdziesz na naszej facebookowej grupie

Piesza Pielgrzymka Wrocławska Grupa 4 Ziemia Oławska

Zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę.

pielgrzymka.pl

Wszelkie niezbędne informacje potrzebne początkującym pielgrzymom znajdziesz tutaj.

vademecum pielgrzyma

Jeśli masz pytania, zastanawiasz się czy wyruszyć z nami na pielgrzymi szlak albo chciałbyś pomóc w organizacji i przyłączyć się do służb grupy napisz do nas na facebooku lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPISY NA TEGOROCZNĄ PIELGRZYMKĘ

• Zapisy na pielgrzymkę odbędą się w parafii NMP Matki Pocieszenia w Oławie,
    pl. Kolbe 1 w dniach 28.07 - 30.07 godz. 17.00 - 19.00.

• Spotkanie informacyjne dla wszystkich pielgrzymów odbędzie się 30.07 o godz. 18.00 Msza Święta, 18.30 Spotkanie. w Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia

KOSZT

• Koszty pielgrzymki w tym roku wynoszą:

dla dzieci i młodzieży do ukończenia gimnazjum włącznie – 85zł,

dla pozostałych uczestników – 95zł.

• W przypadku uczestnictwa powyżej trzech i więcej osób z jednej rodziny (np. brat, siostra i rodzice) przewidziane są zniżki. Więcej informacji u ks. przewodnika danej grupy.
  • Koszt pielgrzymki „jednodniowej”

1 DZIEŃ = 17 ZŁ, 2 DNI = 27 ZŁ, 3 DNI = 37 ZŁ, 4 DNI = 47 ZŁ, 5 DNI = 57 ZŁ, 6 DNI = 67 ZŁ, 7 DNI =77 ZŁ DZIEŃ = 17 ZŁ, 2 DNI = 27 ZŁ, 3 DNI = 37 ZŁ, 4 DNI = 47 ZŁ, 5 DNI = 57 ZŁ, 6 DNI = 67 ZŁ, 7 DNI =77 ZŁ

• Dodatkowe koszty

Autobus z Oławy do Wrocławia w niedziele rano 2.08 - 8 zł.

Autobus z Częstochowy do Oławy - 35 zł.

DUCHOWI PIELGRZYMI

• Duchowi pielgrzymi zapisują się w swoich parafiach rodzinnych – koszt 7 zł (ofiara za materiały modlitewne i znaczek)
  • Duchowych pielgrzymów z parafii NMP Matki Pocieszenia oraz wszystkich chętnych zapraszamy na wspólną modlitwę (Apel Jasnogórski, wspólne czuwanie, rozważania pielgrzymkowe) o godz.  20.30 w kościele św. Rocha w Oławie.
  • Dla duchowych pielgrzymów, oraz wszystkich chętnych, istnieje możliwość wyjazdu do Częstochowy w dniu wejścia wrocławskiej pielgrzymki, czyli w poniedziałek rano 10.08.
  • Wyjazd spod Sanktuarium o godz. 4.00. Zapisy na ten autobus TYLKO w parafii NMP Matki Pocieszenia w Oławie. Koszt 40 zł.
  • Przewodnik grupy nr 4 Ziemia Oławska: ks. Marek Leśniak, ks. Mateusz Wojciechowski
  • Wszelkie pytania można zadawać na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • oraz na Facebooku: "piesza pielgrzymka wrocławska gr. 4"