Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia w Oławie

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Wizyta duszpasterska 2018 A.D.

Początek kolędy - od poniedziałku do piątku – godz. 16; w soboty od godz. 14.

Wtorek 2.01.

ul. Kościelna, Wrocławska, Pl. Kolbe

Środa 3.01.

ul. Miarki, Krótka, Rynek 2-15

Czwartek 4.01.

ul. Rynek 16 – 39, Pl. Starozamkowy

Piątek  5.01.

ul. Pałacowa,  Brzeska 1 -25

Poniedziałek 8.01.

ul. Kościuszki, Piłsudskiego 1 – 4

Wtorek 9.01.

ul. Piłsudskiego 5 – do końca, Browarniana, 11 Listopada 1a, 3a, 1 – 5

Środa 10.01.

ul. 11 Listopada 7 – do końca

Czwartek 11.01.

ul. Żołnierza AK

Piątek 12.01.

ul. Kasprowicza 1 -17 (nieparzyste), oraz 4,6,8

Sobota 13.01.

ul. Portowa i Ścinawa Polska

Poniedziałek 15.01.

ul. Kasprowicza 10 – 24 (parzyste)

Wtorek 16.01.

ul. Kasprowicza 26 – 32, Kamienna

Środa 17.01.

ul. Dzierżonia, Miodowa, Ścinawa Polska 80, 80a, 83, Zielna

Czwartek 18.01.

ul. Wilcza, Niedźwiedzia, Borsucza, Jelenia, Zajęcza, Lisia, Zwierzyniecka

Piątek 19.01.

Ścinawa

Sobota 20.01.

Zwierzyniec Duży

Poniedziałek 22.01.

ul. Sienkiewicza, Żołnierza Polskiego, 1 Maja 1a, 3,5,7,9,9a

Wtorek 23.01.

ul. 1 Maja 13 – 45 (nieparzyste)

Środa 24.01.

ul. 1 Maja 6 – 22a (parzyste)

Czwartek 25.01.

ul. 1 Maja 24 – 38 (parzyste)

Piątek 26.01.

ul. 1 Maja 38a – 48 (parzyste), Św. Rocha, Gazowa

Sobota 27.01.

ul. Sikorskiego, Rzemieślnicza, Nowodojazdowa, Kolejowa, Spacerowa, Różana, Kwiatowa

Poniedziałek 29.01.

ul. Rybacka

Wtorek 30.01.

ul. Młyńska, ks. Janowskiego, Magazynowa

Środa 31.01.

ul. 3 Maja 3 – 21 (nieparzyste)

Czwartek 1.02.

ul. 3 Maja 23 – 53 (nieparzyste)

Piątek 2.02.

Kolędy nie ma – Święto Ofiarowania Pańskiego

Sobota 3.02.

ul. 3 Maja 8 – 18 (parzyste), Parkowa, Kolęda uzupełniająca

PLAN NABOŻEŃSTW WYPOMINKOWYCH 2017

CODZIENNIE (oprócz wtorków i niedziel)

O GODZ. 17.30
(02.11.- 23.11.)

2.11. Czwartek – Kamienna, Różana, Sikorskiego, Rzemieślnicza, Kolejowa

3.11. Piątek –11 Listopada, Sienkiewicza, Spacerowa, Partyzantów

4.11. Sobota – 3 Maja

6.11. Poniedziałek - Miarki, Młyńska, Kolbe, Św. Rocha

8.11. Środa - Rybacka, Nowodojazdowa, Ks. Janowskiego, Magazynowa

9.11. Czwartek - Kasprowicza I cz. (nr parzyste)

10.11. Piątek – Kasprowicza II cz. (nr nieparzyste)

11.11. Sobota – Piłsudskiego, Kościelna

13.11. Poniedziałek – 1. Maja I. cz. (numery parzyste)

15.11. Środa – 1. Maja II cz. (numery nieparzyste)

16.11. Czwartek - Brzeska, Browarniana, Kościuszki
17.11. Piątek - Żołnierza Pl., Parkowa, Gazowa, Kwiatowa, Żołnierza AK

18.11. Sobota - Rynek, Krótka, Wrocławska, Pl. Starozamkowy, Pałacowa

20.11. Poniedziałek – Zwierzyniecka, Zwierzyniec Duży, Zielna, Dzierżonia, Portowa

23.11. Środa - Pozostałe złożone po terminie lub spoza naszej parafii

Wizyta duszpasterska 2017 A.D.

Początek kolędy – od poniedziałku do piątku od godz. 16, a w soboty od godz. 14.

Poniedziałek 2 I 2017

Ścinawa

Wtorek 3 I 2017

ul. Dzierżonia, Miodowa, Ścinawa Polska 80a,80,83; ul. Zielna

Środa 4 I 2017

ul. Wilcza, Niedźwiedzia, Borsucza, Jelenia, Zajęcza,  Lisia, Zwierzyniecka

Czwartek 5 I 2017

ul. Rybacka

Sobota 7 I 2017

ul. Portowa, Ścinawa Polska

Poniedziałek 9 I 2017

ul. Młyńska, ks. Janowskiego, Magazynowa

Wtorek 10 I 2017

ul. Kościelna, Wrocławska, Pl. Św. M. M. Kolbe

Środa 11 I 2017

ul. Miarki, Krótka, Rynek 2 – 15

Czwartek 12 I 2017

ul. Rynek 16 – 39, Pl. Starozamkowy

Piątek 13 I 2017

ul. Pałacowa, Brzeska 1 – 25

Sobota  14 I 2017

Zwierzyniec Duży

Poniedziałek 16 I 2017

ul. Kościuszki, Piłsudskiego 1 – 4

Wtorek 17 I 2017

ul. Piłsudskiego 5 – do końca, Browarniana, 11 listopada 1a, 3a, 1, 3, 5

Środa 18 I 2017

ul. 11 listopada 7 – do końca

Czwartek 19 I 2017

ul. Żołnierza AK

Piątek 20 I 2017

ul. Sienkiewicza, Żołnierza Polskiego, 1 Maja 1a, 3, 5, 7, 9, 9a

Sobota 21 I 2017

ul. 1 Maja 13 – 45 (tylko nry nieparzyste)

Poniedziałek 23 I 2017

ul. 1 Maja 6 – 22a (nry parzyste)

Wtorek 24 I 2017

ul. 1 Maja 24 – 38 (nry parzyste)

Środa 25 I 2017

ul. 1 Maja 38a – 48 (nry parzyste), Św. Rocha, Gazowa

Czwartek 26 I 2017

ul. 3 Maja 3 – 21 (tylko nry nieparzyste)

Piątek 27 I 2017

ul. 3 Maja 23 – 53 (tylko nry nieparzyste)

Sobota 28 I 2017

ul. Sikorskiego, Rzemieślnicza, Nowodojazdowa, Kolejowa, Spacerowa, Różana, Kwiatowa

Poniedziałek 30 I 2017

ul. 3 Maja 8 – 18 (nry parzyste), Parkowa

Wtorek 31 I 2017

ul. Kasprowicza 1 – 17 (nry nieparzyste) i Kasprowicza 4, 6, 8

Środa 1 II 2017

ul. Kasprowicza 10 – 24 (nry parzyste)

Czwartek 2 II 2017

ul. Kasprowicza 26 – 32 (nry parzyste) i ul. Kamienna 1 – 7 (nry nieparzyste)

Piątek 3 II 2017

ul. Kamienna pozostałe nry

Sobota 4 II 2017

Kolęda uzupełniająca

PLAN NABOŻEŃSTW WYPOMINKOWYCH 2016

CODZIENNIE (oprócz wtorków i niedziel)
O GODZ. 17.30
(02.11.- 21.11.)

2.11. Środa – 11 Listopada, Sienkiewicza, Spacerowa, Partyzantów

3.11. Czwartek – Kamienna, Różana, Sikorskiego, Rzemieślnicza, Kolejowa

4.11. Piątek –Zwierzyniecka, Zwierzyniec Duży, Zielna, Dzierżonia, Portowa

5.11. Sobota – 3 Maja

7.11. Poniedziałek - 1 Maja - I cz. (numery parzyste)

9.11. Środa - 1 Maja - II cz. (numery nieparzyste)
10.11. Czwartek
- Kasprowicza I cz. (nr parzyste)

11.11. Piątek – Kasprowicza II cz. (nr nieparzyste)

12.11. Sobota – Piłsudskiego, Kościelna

14.11. Poniedziałek – Miarki, Młyńska, Kolbe, Św. Rocha

16.11. Środa - Rybacka, Nowodojazdowa, Ks. Janowskiego, Magazynowa

17.11. Czwartek - Brzeska, Browarniana, Kościuszki
18.11. Piątek - Żołnierza Pl., Parkowa, Gazowa, Kwiatowa, Żołnierza AK

19.11. Sobota - Rynek, Krótka, Wrocławska, Pl. Starozamkowy, Pałacowa

21.11. Poniedziałek – Pozostałe złożone po terminie lub spoza naszej parafii