Sanktuarium NMP Matki Pocieszenia w Oławie

1 | 2 | 3 | 4 | 5

W związku z rozporządzeniem Konferencji Episkopatu Polski oraz Ministerstwa Zdrowia zostają zawieszone nauki przedmałżeńskie z powodu epidemii Koronawirusa.
Wówczas prosimy TYLKO O TELEFONICZNY KONTAKT Z PARAFIĄ

Informujemy też, iż spotkania wszystkich grup parafialnych i modlitewnych są zawieszone do odwołania.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2020 A.D

Kolęda rozpoczyna się:

od Pn-Pt od godz. 16.00,  w soboty od  godz. 14.00.


Czwartek 2.01

  1. Ścinawa 1 - 9
  2. Ścinawa 12 - 27
  3. Ścinawa 28 - 33
  4. Ścinawa 34 - 58
  5. Pl. M.M. Kolbe, Miarki

Piątek 3.01

  1. ul. Portowa, Ścinawa Pl. 2 - 10,
  2. Ścinawa Pl. 11 - 25A
  3. Ścinawa Pl. 27 - 50
  4. Ścinawa Pl. 51 - 90 (bez 80a,80,83)
  5. ul. Kościelna 1,3,3a,4
  6. ul. Kościelna 5,7,9

Sobota 4.01

  1. Rynek 2,3,4,4a,5,
  2. Rynek 6,7,8,12,12a,12b,13
  3. Rynek 14,15,16,25
  4. Rynek 27,28/29,30,31,32
  5. Rynek 35,36,37,38,39
  6. ul. Krótka

Wtorek 7.01

  1. ul. Wrocławska
  2. Pl. Piłsudskiego 1,2,3,4
  3. Pl. Piłsudskiego 5,6,7,8,20,27
  4. ul. Kościuszki 1,1a,3, 2,4,6,8
  5. ul. Kościuszki 5,7,9,11

Środa 8.01

  1. Pl. Starozamkowy
  2. pl. Browarniana 2,4,6,8,
  3. ul. Browarniana 1,3,3a,5a,5b,5c
  4. ul. Pałacowa
  5. ul. Brzeska 1,3,5,
  6. ul. Brzeska 7,10,11,12a,12/14,13,15, 17,21, 23, 25

Czwartek 9.01

  1. ul. Brzeska 4,16,18,28,
  2. ul. 1 Maja 1a,3,5,7,9,9a 13
  3. ul. 1 Maja 13a,13b,13c, 13d
  4. ul. 1 Maja 13e,15,17,19,21,23,25
  5. ul. 1 Maja 27,27a,27b,29, 31,31a,35

Piątek 10.01

  1. ul. 1 Maja 35a,35b, 35c,35d,35e, 37,37a-c,41a, 42b,43,43a,45
  2. ul. 1 Maja 6,8,10
  3. ul. 1 Maja 12,14,16
  4. ul. 1 Maja 18,20,
  5. ul. 1 Maja 20a,22,22a
  6. ul. 1 Maja 24,24a,26

Sobota 11.01

  1. ul. 1 Maja 26a,28,30
  2. ul. 1 Maja 32,34,36,36a
  3. ul. 1 Maja 38,38a,
    ul. 3 Maja 3,5,7,9
  4. ul. 3 Maja 11,13,15,17
  5. ul. 3 Maja 17a,19,21

Poniedziałek 13.01

  1. ul. 3 Maja 23,25, 27
  2. ul. 3 Maja 29,33,35, 37, 39
  3. ul. 3 Maja 41, 43, 45,47,49, 53
  4. ul .3 Maja 8a,8b,8c,8d
  5. ul. 3 Maja 10,12,16,18,24,32
  6. ul. 3 Maja 18 A-I

Wtorek 14.01

  1. ul. Św. Rocha 4,4a,4b,
  2. ul. Św. Rocha 6, 6a,6b,7, 8,10
  3. ul. Janowskiego
  4. ul. Różana
  5. ul. Magazynowa, Rzemieślnicza,

Środa 15.01

  1. ul. Rybacka 4,6
  2. ul. Rybacka 8,10,12
  3. ul. Rybacka 14,16,18
  4. ul. Rybacka 6a, 20,22
  5. ul. Wilcza

Czwartek 16.01

  1. ul. Niedźwiedzia, Zajęcza
  2. Zwierzyniec Duży 2-9
  3. Zwierzyniec Duży 10-32
  4. Zwierzyniec Duży 33-113

Piątek 17.01

  1. ul. Młyńska 1,1a,2,3,3a,4
  2. ul. Młyńska 6,7,9,11b,11c,12, 12c,12d,20
  3. ul. Młyńska 44,46,48,50,54,56, 58,60,
  4. ul. Zwierzyniecka, ul. Jelenia, Borsucza, Lisia
  5. ul. Żoł. AK 1,2

Sobota 18.01

  1. ul. Żoł. AK 3,4
  2. ul. Żoł. AK 5,8
  3. ul. Żoł. AK 6,10
  4. ul. Żoł. Polskiego 4,6
  5. ul. Żoł. Polskiego 8,10,12

Poniedziałek 20.01

  1. ul. Sienkiewicza,
  2. ul. Kolejowa, Sikorskiego, Nowodojazdowa
  3. ul. 11 Listopada 1a,1,2,3,3a
  4. ul. Kwiatowa, Gazowa
  5. ul. Parkowa

Wtorek 21.01

  1. ul. 11 Listopada 5,7,9,11
  2. ul. 11 Listopada 13,15,
  3. ul. 11 Listopada 17,19,21,23
  4. ul. 11 Listopada 23a,23b,25

Środa 22.01

  1. ul. Zielna
  2. ul. Kasprowicza 1,3,
  3. ul. Kasprowicza 5,7,9
  4. ul. Kasprowicza 11,13,15
  5. ul. Kasprowicza 17,16,18

Czwartek 23.01

  1. ul. Kasprowicza 20,22,24
  2. ul. Kasprowicza 4, 26
  3. ul. Kasprowicza 6, 28
  4. ul. Kasprowicza 8, 30

Piątek 24.01

  1. ul. Kasprowicza 10,32,
  2. ul. Kasprowicza 12, 14
  3. ŚcinawaPl.,80a,80,83 oraz
    ul. Miodowa, Dzierżonia 1-19a
  4. ul. Dzierżonia 20-39
  5. ul. Spacerowa 1,2,3,4

Sobota 25.01

  1. ul. Spacerowa 5,6,7,8,9,10
  2. ul. Kamienna 1,3, 4,5a,7,8a,8b
  3. ul. Kamienna 9 -24
  4. ul. Kamienna 25,27,29
  5. uzupełnienia

UWAGA AKTUALIZACJA

Poniedziałek 27.01

ul. 3 Maja 18 J-T (po dawnych koszarach) oraz
20, 22, 24, 26, 28, 30 (bloki za koszarami przy starym cmentarzu).
ul. 1 Maja 40, 42, 48



PLAN NABOŻEŃSTW WYPOMINKOWYCH 2019

CODZIENNIE (oprócz wtorków i niedziel) w SANKTUARIUM

O GODZ. 17.15   (04.11.- 23.11.)

4.11. PONIEDZIAŁEK – Kamienna, Różana, Sikorskiego, Rzemieślnicza, Kolejowa

6.11. ŚRODA –11 Listopada, Sienkiewicza, Spacerowa, Partyzantów

7.11. CZWARTEK – 3 Maja

8.11. PIĄTEK - Miarki, Młyńska, Kolbe, Św. Rocha

9.11. SOBOTA - Rybacka, Nowodojazdowa, Ks. Janowskiego, Magazynowa

11.11. PONIEDZIAŁEK - Kasprowicza I cz. (nr parzyste)

13.11. ŚRODA – Kasprowicza II cz. (nr nieparzyste)

14.11. Czwartek – Piłsudskiego, Kościelna

15.11. PIĄTEK – 1. Maja I. cz. (numery parzyste)

16.11. SOBOTA – 1. Maja II cz. (numery nieparzyste)

18.11.PONIEDZIAŁEK  - Brzeska, Browarniana, Kościuszki

20.11. ŚRODA - Żołnierza Pl., Parkowa, Gazowa, Kwiatowa, Żołnierza AK

21.11. CZWARTEK - Rynek, Krótka, Wrocławska, Pl. Starozamkowy, Pałacowa

22.11. PIĄTEK – Zwierzyniecka, Zwierzyniec Duży, Zielna, Dzierżonia, Portowa

23.11. SOBOTA – Wilcza, Niedźwiedzia, Zajęcza, Lisia, Jelenia, Borsucza i    pozostałe złożone po terminie lub spoza naszej parafii.

Wizyta duszpasterska 2019 A.D.

Początek kolędy – od poniedziałku do piątku od godz. 16, a w soboty od godz. 14.

Środa 2 I 2019

Ścinawa

Czwartek 3 I 2019

ul. Rybacka, Magazynowa, Zwierzyniecka

Piątek 4 I 2019

ul. Dzierżonia, Miodowa, ks. Janowskiego, Zielna, Ścinawa Polska 80a, 80, 83

Sobota 5 I 2019

ul. Portowa, Ścinawa Polska

Poniedziałek 7 I 2019

ul. Rynek, Pl. Starozamkowy, Miarki, Krótka

Wtorek 8 I 2019

ul. Kościelna, Wrocławska, pl. Kolbe, Pałacowa

Środa 9 I 2019

ul. Kościuszki, pl. Piłsudskiego

Czwartek 10 I 2019

ul. Browarniana, Brzeska, Sienkiewicza

Piątek 11 I 2019

ul. Żołnierza AK, Żołnierza Polskiego

Sobota 12 I 2019

Zwierzyniec Duży

Poniedziałek 14 I 2019

ul. Kamienna

Wtorek 15 I 2019

ul. Kasprowicza 1 -17 (nieparzyste), 4 – 12 (parzyste)

Środa 16 I 2019

ul. Kasprowicza 14 – 32 (parzyste)

Czwartek 17 I 2019

ul. 1 Maja 1a – 45 (nieparzyste)

Piątek 18 I 2019

ul. 1 Maja 6 – 22 a (parzyste)

Sobota 19 I 2019

ul. Sikorskiego, rzemieślnicza, Nowodojazdowa, Kolejowa, Spacerowa, Różana, Kwiatowa

Poniedziałek 21 I 2019

ul. 1 Maja 24 – 42 (parzyste)

Wtorek 22 I 2019

ul. Św. Rocha, Gazowa, Młyńska

Środa 23 I 2019

ul. Wilcza, Niedźwiedzia, Borsucza, Jelenia, Zajęcza, Lisia

Czwartek 24 I 2019

ul. 11 listopada

Piątek 25 I 2019

ul. 3 Maja 3 – 27 (tylko nry nieparzyste)

Sobota 26 I 2019

ul. 3 Maja do końca, Parkowa, Kolęda uzupełniająca

 

PLAN NABOŻEŃSTW WYPOMINKOWYCH 2018

CODZIENNIE (oprócz wtorków i niedziel)

O GODZ. 17.15
(03.11.- 23.11.)

3.11. Sobota – Kamienna, Różana, Sikorskiego, Rzemieślnicza, Kolejowa

5.11. Poniedziałek –11 Listopada, Sienkiewicza, Spacerowa, Partyzantów

7.11. Środa – 3 Maja

8.11. Czwartek - Miarki, Młyńska, Kolbe, Św. Rocha

9.11. Piątek - Rybacka, Nowodojazdowa, Ks. Janowskiego, Magazynowa

10.11. Sobota - Kasprowicza I cz. (nr parzyste)

12.11. Poniedziałek – Kasprowicza II cz. (nr nieparzyste)

14.11. Środa – Piłsudskiego, Kościelna

15.11. Czwartek – 1. Maja I. cz. (numery parzyste)

16.11. Piątek – 1. Maja II cz. (numery nieparzyste)

17.11. Sobota - Brzeska, Browarniana, Kościuszki
19.11. Poniedziałek - Żołnierza Pl., Parkowa, Gazowa, Kwiatowa, Żołnierza AK

21.11. Środa - Rynek, Krótka, Wrocławska, Pl. Starozamkowy, Pałacowa

22.11. Czwartek – Zwierzyniecka, Zwierzyniec Duży, Zielna, Dzierżonia, Portowa

23.11. Piątek - Pozostałe złożone po terminie lub spoza naszej parafii