4. NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 28.01.2024 |
|
7:00 |
+Czesława(f), +Stanisław Mesjasz/ w kolejne rocznice śmierci/. |
8:30 |
Dziękczynno- Błagalna z okazji urodzin ks. Piotra Spalińskiego o zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na drodze powołania kapłańskiego. |
10:00 |
1) +Dariusz Kobylnik w 4.rocz.śmierci, +Bronisław w 34.rocz.śmierci i +Magda w 50.rocz.śmierci. 2) +Stanisława (f) i +Antoni Truszkiewicz. |
11:30
|
1) Dziękczynno-błagalna w int. Dzieci i Młodzieży z naszej Parafii przygotowujących się do Sakramentów świętych. 2) O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Romana /od Żony/. 3) Dziękczynno-błagalna w int. Grażyny Biegańskiej w 70.rocz.Urodzin o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Pocieszenia. 4) +Krzysztof Bechyne w 2.rocz.śmierci, +Jerzy Górecki w 3.rocz.śmierci, +Krystyna Górecka pół roku po śmierci. 5) +Anna, +Tadeusz, +Bogusława(f) Notz oraz zmarłych z Rodziny: Notzów, Lechkich, Szadów i Dudów. 6) +Maria Wojnowska 30.dzień po Pogrzebie. |
13:00 |
1) W intencji Radia Maryja. 2) Greg.:28. +Maria Choina. |
19:00 |
+Luba Dudycz w 5.rocz.śmierci, +Michał Dudycz. |
Poniedziałek 29.01.2024 |
|
6:30 |
Dziękczynno-Błagalna o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Pocieszenia dla Jolanty. |
18:00 |
1) +Władysław Dłuski, +Marian, +Katarzyna i +Jan, +Janina Dłuscy. 2) Greg.:29.+Maria Choina. |
Wtorek 30.01.2024 |
|
6:30 |
Greg.:30.+Maria Choina. |
18:00 |
NOWENNOWA. |
Środa 31.01.2024 |
|
6:30 |
+Daniel o łaskę nieba. |
18:00 |
1) O Błogosławieństwo i Miłosierdzie dla Marii z przychodni we Wrocławiu. 2) +Kazimiera Żurawska w 7.rocz.śmierci oraz zmarli Rodzice: +Zofia i +Józef. |
I Czwartek miesiąca 01.02.2024 |
|
6:30 |
O potrzebne łaski dla ks. Pawła w intencji Bogu wiadomej. |
18:00 |
1) O święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. 2) Greg.: 1.+Jerzy Bugajewicz. |
I Piątek miesiąca 02.02.2024 Ofiarowanie Pańskie |
|
6:30 |
Za kapłanów i misjonarzy, osoby konsekrowane; o żywą wiarę, posłuszeństwu powołaniu i świadectwo. |
9:00 |
Za zmarłych Rodziców +Maria i +Jan oraz zmarłych z Rodziny Krawiec i Rudy. |
18:00 |
1) Arcybractwo Najświętszego Serca Pana Jezusa 2) Greg.: 2.+Jerzy Bugajewicz. |
I Sobota miesiąca 03.02.2024 |
|
12:00 |
Arcybractwo Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny. |
18:00 |
1) +Kazimierz Kaziuk w 10.rocz.śmierci. 2) Greg.: 3.+Jerzy Bugajewicz. |