1. We wspólnocie parafialnej przeżywamy Rekolekcje Adwentowe, które prowadzi ks. prof. Mariusz Rosik na wszystkich Mszach św. w sanktuarium. Muzycznie Eucharystie ubogaca trio męskie z Białorusi „AD DEI GLORIAM”- po Mszach św. dostępne ich płyty. Podczas niedziel adwentowych Ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny na cele LSO. Poświęcone opłatki możemy zakupić po Mszy św.; przy wejściu do kancelarii parafialnej, ofiary będą przeznaczone na fundusz remontowy parafii.
2. Rekolekcje potrwają do środy włącznie, nie będzie w tych dniach Mszy św. w kościele św. Józefa. Zapraszamy do sanktuarium w na Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9:00 i 18:00. We środę „spowiedź adwentowa|” od godz. 8:00 do 9:00 oraz od 16:00 do 18:00. Ofiary na tace przeznaczone są dla ks. Rekolekcjonisty- dziękujemy.
3. Zapraszamy na Msze św. roratnie w sanktuarium, w okresie adwentowym; roraty dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. od poniedziałku do piątku o godz. 18.00; roraty dla Dorosłych: wtorek, środa, czwartek o godz. 6.30.
4. Zapraszamy do ustawienia i strojenia choinek w sanktuarium, we czwartek i piątek po mszy św. wieczornej.
5. Za tydzień w niedziele Wigilia Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Msze św. w IV Niedzielę Adwentu, sanktuarium o godz.: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 13:00- nie będzie Mszy św. o godz. 19:00. W kościele Św. Józefa tylko o godz. 8:00, a na filiach bez zmian. W godzinach wieczornych rozpoczynamy Msze św. Pasterskie: w sanktuarium o godz. 22:00 i 24:00, w Ścinawie o godz. 21:00 i w Ścinawie o godz. 22:00. W tym roku wyjątkowo nie będzie Mszy Św. pasterskiej o 22:00 w kościele św. Józefa.
6. Przygotowujemy się do Wizyty Duszpasterskiej prosimy o wypełnienie zaproszeń na „kolędę” w formie tradycyjnej lub elektronicznej na facebooku. Kartki dostępne przy wyjściu z sanktuarium, prosimy przekazać je do kancelarii lub zakrystii – dziękujemy.
7. W tygodniu odeszłi: +Zdzisław Ressing lat 94, Krystyna Miłosz lat 76, Janina Pawlak lat 88, Tadeusz Niestrzęba lat 81 - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…