1. Zapraszamy dzisiaj do sanktuarium na godz. 18.00, na wydarzenie muzyczne; CHARYTATYWNY KONCERT KOLĘD na rzecz Hospicjum Domowego Caritas w Oławie, w wykonaniu: Chóru Amici del Canto, Schola Musica Caelesti, Zespół Wokalny Canctus Olaviensis z solistkami; Adrianną Krakowską i Ewą Prażą pod dyrekcją Barbary Szarejko z akompaniamentem organowym Tadeusza Fronta.
2. We czwartek 18.stycznia rozpoczyna się w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do modlitwy o zjednoczenie wszystkich wyznawców Chrystusa.
3. W województwie Dolnośląskim rozpoczęły się ferie zimowe, życzymy uczniom, nauczycielom i rodzinom dobrego bezpiecznego odpoczynku, pamiętając o praktykach religijnych.
4. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską, dziękujemy wszystkim za zaproszenia, wspólną modlitwę, dar rozmowy na bieżące tematy o naszym Kościele, dziękując przy okazji za złożone ofiary.
5. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego, będziemy gościć wspólnotę Open Doors ze świadectwem misyjnym.
6. W tygodniu odeszli: +Jarosław Kohut lat 51, + Helena Gruszka lat 82, + Zuzanna Plizga lat 88 - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…