1. Gościmy w naszej parafii Salezjański Wolontariat Misyjny, podczas Eucharystii będziemy słuchali świadectw z pracy misyjnej wolontariuszy oraz wspieramy budowę kliniki w Sudanie. Zachęcamy do wsparcia finansowego.
2. Poniedziałek, 5.luty, w sanktuarium po wieczornej mszy św. spotkanie kręgu biblijnego na plebanii i zapraszamy chętnych do rozebrania dekoracji świątecznych w sanktuarium.
3. Środa, 7.luty w sanktuarium msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 9:00, nie będzie w tym dniu mszy św. w kościele Św. Józefa.
4. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia NMP z Lourdes Światowy Dzień Chorego. W sanktuarium o godz. 11:30 spotkanie formacyjne przed I komunią świętą i poświecenie świec komunijnych.
5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania 16.lutego w piątek: rozpoczynamy Drogą Krzyżową o godz. 17:30 następnie Eucharystia i spotkanie formacyjne, obecność obowiązkowa.
6. Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu (czyli 18.lutego) o godz. 16:00 rozpoczynamy w naszej parafii kurs przedmałżeński, zapraszamy przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa.
7. Dnia 22.lutego we czwartek po wieczornej mszy św. spotkanie grupy presynodalnej na plebanii, zapraszamy.
8. W tygodniu odeszli: +Kazimiera Żydło lat 85 , +Szczepan Gładysz lat 88- Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…