1. Dzisiaj zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego w sanktuarium o godz;16:00, a o godz. 18:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Po wieczornej Mszy św., w poniedziałek, spotkanie Kręgu Biblijnego.
2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Dróg Krzyżowych w każdy piątek: w kościele św. Józefa o godz. 8.30, w sanktuarium 11.30, 16.30 dla Dzieci i 17.30, Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym w sanktuarium, w niedziele o godz. 18.00.
3. Dnia 22.lutego we czwartek po wieczornej mszy św. spotkanie grupy presynodalnej na plebanii, zapraszamy.
4. W przyszłym tygodniu przypada niedziela Ad.gentes, która jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami w Afryce, wesprzemy ich finansowo.
5. Pojawiające się w ostatnim czasie doniesienia medialne dotyczące planowanych zmian w edukacji napawają niepokojem środowiska związane z edukacją religijną w Polsce. Zapowiedzi dotyczące niewliczania oceny z religii do średniej, umieszczenia lekcji religii na pierwszych lub ostatnich lekcjach oraz redukcji liczby godzin religii do jednej lekcji w tygodniu wprowadzają niepokój dotyczący przyszłości nauczania religii w Polsce. W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich o modlitwę i świadectwo ukazujące dobro, jakie dokonuje się poprzez lekcje religii. W związku z ogłoszonymi przez MEN konsultacjami społecznymi dotyczącymi nowelizacji rozporządzenia w sprawie oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy w szkołach publicznych, zwracamy się szczególnie do rodziców, aby występowali do ministerstwa w obronie lekcji religii, przypominając o ich konstytucyjnym prawie do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.
6. Schola parafialna dorosłych Musica Caelesti zaprasza do wspólnej modlitwy podczas triduum paschalnego przez wspólny śpiew. Próby odbywają się we środy o g.18 w sali na plebanii.
7. W tygodniu odeszli: +Wiktor Dudko lat 84, +Anna Diaczek lat 94, +Stanisława Gołąb lat 88, +Marek Migocki lat 71, +Marianna Dawidziuk lat 85 - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…