1. Dziękując za dar Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa życzymy Wam spokojnych i bezpiecznych świąt Wielkiej Nocy w gronie najbliższych i przyjaciół oraz siły chrześcijańskiego życia we współczesnym świecie.
2. Pragniemy ogłosić, że: Mateusz Aleksander Turzański, alumn Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, syn Leszka i Edyty z domu Turzańska, urodzony 22.09.1997r., Oława, pragnie przyjąć świecenia prezbiteratu w dniu 25.05.2024 r. Podając to do wiadomości, polecam kandydata do święceń gorącym modlitwom wiernych parafii pw. NMP Matki Pocieszenia w Oławie. Kto by zaś wiedział, że coś czyni go niegodnym święceń prezbiteratu, jest w sumieniu zobowiązany bezzwłocznie zawiadomić o tym miejscowego Księdza Proboszcza lub Rektora Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
3. W poniedziałek, 1 kwietnia, 2. Dzień świąt Wielkanocnych, msze św. jak w każdą Niedzielę, taca przeznaczona jest na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu- dziękujemy.
4. I środa miesiąca, 3.kwietnia, zbiorowa msza św. za zmarłych w sanktuarium o godz. 9:00, nie będzie mszy św. w kościele św. Józefa.
5. I czwartek miesiąca, 4.kwietnia, w sanktuarium adoracja NS o godz. 17:00 i wieczorna msza św. o powołania kapłańskie.
6. I piątek miesiąca, 5.kwietnia, w oktawie Wielkanocy post nie obowiązuje, w sanktuarium okazja do spowiedzi św. przed poranna mszą św. i od godz. 16:00 do 18:00 oraz wieczorna msza św. ANSPJ.
7. I sobota miesiąca, 6.kwietnia, w sanktuarium o godz. 11:30 nabożeństwo wynagradzające do NMP i msza św. ANSNMP .
8. I niedziela miesiąca, uroczystość Miłosierdzia Bożego, w sanktuarium na mszach św. o godz.: 8:30, 10:00, 11:30 i 13:00 świadectwo Miłosierdzia i pieśni Polskiego Teatru Historii, a o godz. 8:30 zmiana Tajemnic Różańcowych.
9. Odeszli z naszej wspólnoty: +Bogumił Janus lat 37, +Leszek Kuś lat 72, +Jan Urynowicz lat 66.- Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…