1. Przeżywamy Niedzielę Biblijną, kazania w sanktuarium głosi O. Krzysztof Sikora CMF.
2. Zapraszamy wszystkich chętnych na Adoracje Najświętszego Sakramentu w sanktuarium; od poniedziałku do piątku, od godz. 7.00 do godz.18.00 i w niedziele od godz.14.00 do godz. 19.00 – nie będzie adoracji NS, w tygodniu, w kościele św. Józefa.
3. W naszym dekanacie, trwa Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadza Ks. dr Biskup Maciej Małyga; we wtorek w parafii w Osieku, we czwartek w Godzikowicach. W naszej parafii odbędzie się ona; 28.maja we wtorek zapraszamy.
4. W piątek, 26.kwietnia zapraszamy na spotkanie Rodziców i Kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, w sanktuarium; o godz. 18.00 msza św. i katecheza dla dorosłych – obecność obowiązkowa.
5. Duszpasterstwo Pielgrzymkowe zaprasza na rekolekcje o Eucharystii 27.kwietnia w Częstochowie; poprowadzi je O. Zbigniew Ptak OSPPE, a w dniach od 10. do 15.czerwca zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Wilna; koszt 1250 zł. i 100 Euro - zapisy w kancelarii.
6. Odeszła z naszej wspólnoty: +Anna Falińska lat 91, +Roman Witkowski lat 76 - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…