1. Zapraszamy wszystkich chętnych na Adoracje Najświętszego Sakramentu w sanktuarium; od poniedziałku do piątku; od godz. 7.00 do godz.18.00 i w niedziele; od godz.14.00 do godz. 19.00.
2. W poniedziałek, 22.kwietnia po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii.
3. We wtorek, 23.kwietnia, uroczystość św. Wojciecha Biskupa i męczennika - głównego patrona Polski. Msze św. w porządku codziennym.
4. W środę, 24.kwietnia przypada 2.rocz.konsekracji biskupiej JE Ks. Bp. Macieja Małygi; pamiętajmy o wsparciu modlitewnym i życzliwości dla Jego posługi także wizytacyjnej w naszym Dekanacie. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o powołania do służby w kościele.
5. W czwartek, 25.kwietnia w sanktuarium Msza św. wieczorna i spotkanie dla Grupy Pokutnej oraz katecheza; „Kim była Alicja Lenczewska” – zapraszamy.
6. W piątek, 26.kwietnia zapraszamy na spotkanie Rodziców i Kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, w sanktuarium; o godz. 18.00 msza św. i katecheza dla dorosłych – obecność obowiązkowa.
7. W przyszłą niedzielę w sanktuarium zapraszamy na; modlitwę Różańcową o godz. 12.30 następnie Msza św. Rodziny Radia Maryja, po niej spotkanie w salce.
8. Duszpasterstwo Pielgrzymkowe zaprasza na rekolekcje o Eucharystii 27.kwietnia w Częstochowie, a w dniach od 10. do 15.czerwca zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Wilna; koszt 1250 zł. i 100 Euro - zapisy w kancelarii.
9. Odeszli z naszej wspólnoty: +Mirosław Jędrzejczyk lat 63, +Florian Karg lat 78, +Krystyna Truskawiecka lat 95 - Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…